polski
biuro@ochrona-twierdza.pl
Email info
601 144 188
Telefon Twierdza
 
wersja mobilna

III Mistrzostwa Polski Seniorów w Sambo Combat

« Przejdź do listy aktualności

11 Kwietnia Twierdza trzyma kciuki za swojego Menedżera

      Mistrzostwa Polski w Sambo odbędą się w Chełmie po raz pierwszy. Są to najbardziej prestiżowe zawody sambo w Polsce. Zainteresowanie tym sportem wzrasta, a jego potencjał potwierdza fakt, iż będzie jedną z dyscyplin podczas Europejskich Igrzysk Olimpijskich w Baku w 2015 roku. W zawodach, które odbędą się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie, uczestniczyć będą najlepsi zawodnicy z całej Polski.

Pan Bartek startuje w kategorii do 68 Kilogramów. Wiele miesięcy wyrzeczeń i ciężkich treningów ma już za sobą i miejmy nadzieje że przygotowanie okaże się być wystarczające na medal.

Czym Jest Sambo?

Sambo Combat to elitarny bojowy system walki wręcz, stworzony na potrzeby radzieckich jednostek specjalnych “Specnaz”. Jest to system, którego celem jest bezkompromisowe unieszkodliwienie przeciwnika.

Walka w Sambo combat ukierunkowana jest na największą skuteczność w konfrontacji z przeciwnikiem. W sytuacji zagrożenia życia dozwolone są wszystkie możliwe sposoby obrony – bez żadnych ograniczeń – czy to do stosowanych technik, czy też punktów ataku. Celem jest przetrwać. Sambo Combat bazuje się na technikach sambo sportowego: rzutach, przewrotach, trzymaniach, bolesnych dźwigniach na ręce i nogi, uzupełnionych ciosami zadawanymi rękami, kopaniem i duszeniem. System ten skumulował w sobie najbardziej skuteczne techniki z 52 rodzajów walk.

 

Kontakt

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "TWIERDZA"

ul. Dostawcza 4
93-231 Łódź

tel.: 601 144 188
e-mail: dhandlowy@ochrona-twierdza.pl


Działamy również na terenie Płocka!

Oferta

Zobacz gdzie jest już TWIERDZA:

Stopka
Odwiedź Nason
Odwiedź Nas