polski
biuro@ochrona-twierdza.pl
Email info
601 144 188
Telefon Twierdza
 
wersja mobilna

Już po Festiwalach!

« Przejdź do listy aktualności

Zabezpieczenie Festiwali o których w całym kraju było głośno ... Już za nami!

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier istnieje od 1991 roku i jest największą tego typu imprezą w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Do 1998 roku funkcjonował jako Ogólnopolski Konwent Twórców Komiksu. MFKiG to przede wszystkim miejsce spotkań twórców i miłośników sekwencyjnych historii obrazkowych oraz elektronicznych mediów interaktywnych. 25. edycję festiwalu, zorganizowaną w 2014 roku w łódzkiej Atlas Arenie, odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.
Zapraszamy na tronę Festiwalu.

O festiwalu

Coraz szybciej zmieniający się świat to nieustanne źródło inspiracji i wyzwań dla projektantów.  Konsekwencje zmian technologicznych, społecznych czy kulturowych znajdują swoje odzwierciedlenie w tworzonych codziennie obiektach. 

Nigdy w historii nie otaczało nas tak wiele przedmiotów wytworzonych przez człowieka. Są wszechobecne. Towarzyszą nam od momentu poczęcia aż do naszej śmierci. Rzadko jednak zastanawiamy się nad tym, jak wielki wpływ wywierają na nasze codzienne funkcjonowanie.  Co sprawia, że produkt zyskuje miano ponadczasowego? W jaki sposób projektanci próbują rozwiązać problemy trapiące ludzi żyjących w różnych społeczeństwach? Jak nowe technologie i trendy społeczne zmieniają sposób pracy projektantów? To pytania, które stanowiły inspiracje dla wystaw prezentowanych podczas tegorocznego festiwalu.
Zapraszamy na stronę www. 

Kontakt

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "TWIERDZA"

ul. Dostawcza 4
93-231 Łódź

tel.: 601 144 188
e-mail: dhandlowy@ochrona-twierdza.pl


Działamy również na terenie Płocka!

Oferta

Zobacz gdzie jest już TWIERDZA:

Stopka
Odwiedź Nason
Odwiedź Nas