english

Koncesjonowana Agencja Ochrony
Mienia i Osób TWIERDZA

Specjalizujemy się w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno
małych jak i dużych wielofunkcyjnych obiektów o wysokim
standardzie i prestiżu. Koncesja MSW L-0286/05
english

Podstawą działania Agencji Ochrony „TWIERDZA” z Łodzi jest dobry kontakt z Klientem i kompleksowe realizowanie postawionych przed nami działań. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami w naszej branży i pracujemy zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami, korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych na terenie całej Polski! Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo przykłady firm i instytucji, które już nam zaufały. W przypadku każdej z nich z sukcesem dokładaliśmy wszelkich niezbędnych starań, by nie zawieść ich oczekiwań.

Świadczymy usługi w zakresie ochrony osób i mienia, zarówno w obiektach stacjonarnych, jak również na imprezach masowych różnego typu – tych mniejszych, jak i większych. Znamy się również doskonale na technologicznych systemach zabezpieczeń i instalacjach alarmowych, zaopatrując domy, firmy oraz instytucje w nowoczesny monitoring, zintegrowane systemy sygnalizacji włamania i napadu oraz urządzenia ostrzegawcze w przypadku pożaru. Uzupełnieniem naszych działań są usługi porządkowe, do których zalicza się sprzątanie obiektów oraz terenów zewnętrznych.
Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się zapewnić mu maksimum satysfakcji. Zapraszamy do współpracy!

Systemy Alarmowe

Jedną z naszych podstawowych usług jest projektowanie, zakładanie oraz konserwacja zabezpieczeń technicznych, takich instalacje alarmowe, czyli kompleksowa obsługa klienta w zakresie zintegrowanych systemów sygnalizacji włamania i napadu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować w tym zakresie rozwiązania ściśle odpowiadające charakterystyce danego obiektu.

Firma Sprzątająca

Twierdza to nie tylko doświadczona agencja ochroniarska, ale także firma sprzątająca w Łodzi. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników angażujących się w swoją pracę oraz odpowiednio ich motywujemy i szkolimy. Dzięki temu nasze usługi porządkowe zawsze spełniają najbardziej wygórowane, narzucone przez klientów standardy. Porządkujemy zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Systemy bezpieczeństwa

Zaopatrujemy naszych Klientów w profesjonalne i skuteczne systemy bezpieczeństwa, do których należą nowoczesny monitoring wizyjny, alarmy różnego typu oraz rozwiązania ostrzegające przed pożarem. Korzystamy tylko z najnowocześniejszych technologii i jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować je do każdego obiektu, bez względu na jego parametry techniczne. Zadbamy o to, abyś mógł w nocy spać spokojnie.

Dane kontaktowe

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "TWIERDZA"

ul. Dostawcza 4
93-231 Łódź

tel.: 601 144 188
e-mail: dhandlowy@ochrona-twierdza.pl

O nas


więcejAktualności


więcej