polski
biuro@ochrona-twierdza.pl
Email info
601 144 188
Telefon Twierdza
 
wersja mobilna

Twierdza Ochrania koleją edycję ROSSMANN DZIECIOM

« Przejdź do listy aktualności

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo wszystkich dzieci w Łodzkim zoo!

Piknik Rodzinny Rossmann Dzieciom 2016

Bohaterowie rodem z Dzikiego Zachodu opanują w niedzielę 5 czerwca łódzkie ZOO, gdzie po raz 15. odbędzie się organizowany przez firmę Rossmann piknik rodzinny „Rossmann Dzieciom”. To jeden z nielicznych dni w roku, kiedy wszystkie dzieci wchodzą do ogrodu bezpłatnie.

Wydarzenie co roku organizowane jest w okolicach Dnia Dziecka i adresowane jest przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców Łodzi i województwa. Tegoroczny piknik zdominują kowboje i Indianie, bo właśnie Dziki Zachód jest tematem przewodnim. Będzie tradycyjnie wiele atrakcji program artystyczny, strefy edukacyjne oraz konkursy z nagrodami. Rossmann Dzieciom to jednak obok zabawy także przypominanie tematów ważnych i poważnych chociaż w lekkiej piknikowej formie. I tak każdy, kto odwiedzi 5 czerwca ZOO będzie mógł skorzystać z mini warsztatów pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonych przez profesjonalnych ratowników. Jak przystało na piknik nie może zabraknąć także cukrowej waty i przysmaków z grilla.

Impreza ma zawsze akcent charytatywny i do udziału w niej zapraszani są wychowankowie łódzkich domów dziecka. Każdy z nich otrzymuje specjalny upominek.

Kontakt

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "TWIERDZA"

ul. Dostawcza 4
93-231 Łódź

tel.: 601 144 188
e-mail: dhandlowy@ochrona-twierdza.pl


Działamy również na terenie Płocka!

Oferta

Zobacz gdzie jest już TWIERDZA:

Stopka
Odwiedź Nason
Odwiedź Nas