polski
biuro@ochrona-twierdza.pl
Email info
601 144 188
Telefon Twierdza
 
wersja mobilna

Uratowała Życie!

« Przejdź do listy aktualności

Karta Ratunkowa Twierdzy ... Październikowe przeżycia naszego kontrahenta

       Pewnego Październikowego popołudnia, Pani Prezes spółki o oddziałach w wielu krajach, wybrała się z wizytacją do Wielkiej Brytanii. Przed wylotem z Warszawy odczuwała nudności, i była osłabiona... Sądziła jednak, że jest to spowodowane nerwami przed wylotem. Pani Prezes miała przy sobie tylko torebkę podręczną. Po wylądowaniu w Londynie, stojąc w kolejce do okazania paszportu, straciła przytomność, runęła bezwładnie na ziemię.

Została Ona natychmiast opatrzona przez zespół medyków na lotnisku... Posiadała zestaw dokumentów, lecz żadnego kontaktu do rodziny, znajomych, ponieważ telefon zablokowany był kodem.

Z jednej kieszonki w portfelu Pani Prezes wyłoniła się Karta Ratunkowa - Twierdza. Zawierała ona informacje dotyczące grupy krwi, ewentualnych alergii na leki, i co okazało się najbardziej przydatne w tej sytuacji... Numer osoby do poinformowania w razie wypadku!!! 

Imię i Nazwisko Męża - Oraz Numer kontaktowy... 

Małżonek wystraszony odebrał, powiedziano mu, iż żona jest transportowana do najbliższej placówki medycznej, i  stamtąd należy ją odebrać po wstępnych badaniach. Poinformował On natychmiast oczekującą na lotnisku osobę.

Historia zakończyła się szczęśliwie :-) A wdzięczność Pani Prezes za tak drobny...a tak przydatny upominek, trudno było ubrać w słowa.

Serdecznie prosimy o zgłaszanie się osób chętnych otrzymać Kartę Ratunkową. Wyślemy ją Państwu nieodpłatnie!

Chcę Otrzymać Kartę Ratunkową - Twierdza

Kontakt

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "TWIERDZA"

ul. Dostawcza 4
93-231 Łódź

tel.: 601 144 188
e-mail: dhandlowy@ochrona-twierdza.pl


Działamy również na terenie Płocka!

Oferta

Zobacz gdzie jest już TWIERDZA:

Stopka
Odwiedź Nason
Odwiedź Nas